Kevin cup nabízí poslední volná místečka

Již tuto sobotu na hřišti v Odřepsích od 8.30 hodin má své již 23. pokračování tradiční turnaj v minikopané Kevin cup, do kterého je přihlášeno devatenáct mužstev. F.C.S Poděbrady, F.C.S Nový Bor, Kluci z Kluku, Karas team, Voslové, Blues, Oldboy Xaverov, Mados, Fičák team, FC Vagabundus  Metalus, Chvalovský team, Halko, Star trek Nymburk, FC Arsenal Ramonis, Skvadra Šaolin, HC Poděbrady, Stars Sokoleč, Hartig team složený fotbalistou Lukášem Hartigem, a Holky,  které se do turnaje přihlásily po roční odmlce. Po celý den jsou připraveny specialitky z grilu a udírny. Pro děti připraven nafukovací skákací hrad. Večer dovednostní soutěže a rockotéka. Přijďte se pobavit a podpořit svůj oblíbený tým. Stále je možnost se přihlásit do turnaje (602 657 084 Luboš Jelínek).

Krasobruslaři ukáží své umění v exhibici

Krasobruslařský klub Nymburk pořádá závěrečné exhibiční vystoupení uspořádané za podpory města. Své jízdy předvedou závodníci KK Nymburk, včetně mistra republiky v kategorii nejmladších žáků Daniela Mrázka. Své umění předvedou i děti ze školičky bruslení. Vystoupení se uskuteční  v sobotu 23. června od 15.45 hodin na nymburském zimním stadionu. Vstupné je zdarma. Více na www.krasonymburk.estranky.cz.

Nohejbalisté zakončí základní část

Základní část nohejbalové extraligy se uzavírá. V posledním kole základní části nastoupí hráči Spartaku Čelákovice doma proti Šacungu Benešov. Repríza loňského souboje o bronzovou medaili určitě přinese napínavou podívanou a kvalitní nohejbal. Utkání začne ve 14 hodin. Od 10 hodin se navíc domácí rezervní tým utká o druholigové body s NK Zaječov. Po celý den je připraveno bohaté občerstvení, nebude chybět tombola, Čelákovická trefa a speciální doprovodný program – roztleskávačky ze Zaječova.