Souboj nováčků Libice nezvládla, třemi zásahy ji porazil útočník Chadraba

Býchory – Šesté kolo fotbalové I.B třídy skupiny C přineslo také souboj dvou nováčků soutěže. A oba týmy měly před tímto duelem shodně pět bodů. Po zápase byly ale spokojené jen domácí Býchory, které porazily tým Libice nad Cidlinou o dvě branky. Hlavním hrdinou utkání byl býchorský forvard Chadraba, autor hattricku.

2.10.2012 1

ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

BÝCHORY – LIBICE   4:2

Chadraba. Toto jméno si budou určitě fotbalisté Libice dlouho pamatovat. Domácí útočník zaznamenal tři branky svého mužstva a nejvíce se tak podílel na výhře svého mančaftu. „Měli jsme si na něho dávat pozor a takhle to dopadlo," lamentoval po spackaném utkání libický kapitán Jan Beneš.

A to hostům vyšel začátek střetnutí na výbornou. Už po třech odehraných minutách dal právě Beneš první branku. Ovšem domácí díky trefám Chadraby do půle skóre otočili. A když přidal stejný hráč i třetí gól domácích, bylo vymalováno. V závěru se střelecky prosadil ještě jeho spoluhráč Martin Kedršt, skóre pak uzavřel z trestného kopu Kohoutek.

„Domácí nás jednoznačně předčili v bojovnosti a nasazení. V tom jsme hodně zaostávali. Vytváříme si málo šancí, na góly se hrozně nadřeme," dodal po utkání libický kapitán.

Branky: 7., 16. a 76. Chadraba, 82. M. Kedršt – 3. Beneš, 84. Kohoutek. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 2:1.
Libice n. C.: Jansa – Novák, Hanuš, Kohoutek, Černý – Šátek, Jiří Fořt, Pařízek (59. Kalužík), Kratochvíl – Beneš, Kalina (84. Faltýsek).

Tomáš Kubánek

Autor: Redakce

2.10.2012 VSTUP DO DISKUSE 1

Volební místnost v Hlízově.
110

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Městečtí jsou rozděleni do třech okrsků. Všichni však volí v sále kulturního domu.
46

Ve městech se stály fronty u uren

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Nymbursko – O volby je letos zájem. Alespoň to tak vypadá několik hodin poté, co se otevřely dveře volebních místností v malých obcích. A potvrzují to i členové komisí v daných obcích.

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

Nymburk – Nymburský basketbalový klub po odchodu trenéra a příchodu nového asistenta provedl změnu i na hráčské pozici. V klubu skončil Hunter Mickelson a přišel o tři centimetry vyšší a několik kilogramů těžší pivot Waverly Austin.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku.