Sokoleč – M. Hradiště 2:1

Domácí sice po poločase prohrávali, ale nakonec se mohli radovat ze zisku tří bodů. Rozhodující trefu si Vodvářka schoval na poslední minutu. Hosté se ujali vedení v prvním dějství. „První poločas byl z naší strany slabší,“ řekl po zápase trenér Sokolče Stanislav Košek.

Jeho tým ale prokázal sílu a ve druhém poločase dvakrát skóroval. O vyrovnání se postaral po pěkné akci hlavou Kára a vítězství Sokolči zajistil v 90. minutě trefou z přímého kopu Vodvářka. „Za druhý poločas jsme si výhru zasloužili. Soupeř trochu odpadl. Jsem spokojen,“ řekl kouč vítězného celku.

Branky: Kára, Vodvářka. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: 2:2. Diváků: 300. Poločas: 0:1. Sokoleč: Podrázský – Černý, Müller, Zemanec, Vacek – Jeník, Vodvářka, P. Němec, Škvor – Kára (75. Martínek), Vaňura.