SADSKÁ – SOKOLEČ 1:6

Sadská se v utkání musela obejít bez klíčových hráčů, vyloučeného Nedbala, a Plota, který měl reprezentační povinnosti v sálové kopané.

Sokoleč potvrdila roli favorita a zaslouženě zvítězila. Hlavně díky zlepšenému výkonu po přestávce, kdy soupeři nasázela čtyři branky a to ještě hosté nastřelili dvě tyče a břevno. Celkově se třikrát trefil kanonýr Miloš Čáp.

„Měli jsme problémy se sestavou, chtěli jsme hrát odzadu a na brejky. Ale po vlastních chybách jsme inkasovali. Chtěli jsme uhrát lepší výsledek, ale vítězství hostů je zasloužené, my jsme na víc asi neměli," uznal trenér domácích Václav Jindra.

„Nám nevyšel herně první poločas, vázla nám kombinace, ale druhý poločas už jsme se zlepšili, měli jsme hodně místa a výsledkem byly čtyři branky," řekl po utkání hostující asistent Josef Chuchvalec.

Branky: Noll – Čáp 3, Košický, Šťastný, Kulhánek. Rozhodčí: Kudrjavcev. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 0:2.
Sadská: Mašek – Říha, Čapek, Melíšek, Kaňka – Červinka, Jindra (65. Kučera), Svoboda, Vojáček – Štácha, Kříž (70. Noll).
Sokoleč: Podrázský – Němeček, Soukup, Šťastný, Černý – P. Němec (78. L. Němec), Košický, Vodvářka (46. Kulhánek), Hruška – Čáp, Novák (65. Říha).

TOMÁŠ  KUBÁNEK