Sokoleč je stále stoprocentní a vede I.B třídu

Sokoleč – Do poločasu rozhodli fotbalisté Sokolče o svém vítězství. Soupeřem jim byl v dalším zápase nejnižší krajské soutěže celek Třebovle.

18.9.2012 2

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

SOKOLEČ – TŘEBOVLE  3:0

Domácí fotbalisté byli v první půli jasnými vládci hrací plochy. A svou převahu vyjádřili třemi zásahy. „Byly to pěkné góly," uvedl hrající trenér vítězného  mužstva Marek Soukup.

Do listiny střelců se zapsal dvakrát útočník Miloš Čáp, jeden gól přidal Šťastný.

„Z naší strany byl povedený hlavně první poločas. V něm jsme svého soupeře přehrávali a dali jsme tři branky," mnul si spokojeně ruce sokolečský kouč. „Utkání jsme kontrolovali a Třebovli jsme nepouštěli do žádných šancí," řekl Soukup.

Ten už tak spokojený nebyl s druhým dějstvím. „Druhá půle byla o poznání horší. Chybovali jsme v přihrávkách, naše hra byla rozháraná. Jinak to ale bylo jasné a zasloužené vítězství," dodal Marek Soukup, jehož tým se po čtyřech kolech vyhřívá na prvním místě tabulky.

Branky: Čáp 2, Šťastný. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0.
SK Sokoleč: Kun – Němeček (55. Říha), Soukup, Šťastný, Černý – Pavel Němec, Vodvářka (75. Lukáš Němec), Košický, Hruška – Čáp, Novák.

18.9.2012 VSTUP DO DISKUSE 2

Volební místnost v Hlízově.
110

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Městečtí jsou rozděleni do třech okrsků. Všichni však volí v sále kulturního domu.
46

Ve městech se stály fronty u uren

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Nymbursko – O volby je letos zájem. Alespoň to tak vypadá několik hodin poté, co se otevřely dveře volebních místností v malých obcích. A potvrzují to i členové komisí v daných obcích.

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

Nymburk – Nymburský basketbalový klub po odchodu trenéra a příchodu nového asistenta provedl změnu i na hráčské pozici. V klubu skončil Hunter Mickelson a přišel o tři centimetry vyšší a několik kilogramů těžší pivot Waverly Austin.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku.