SOKOLEČ – RATBOŘ 4:0

Sokoleč byla po celý zápas lepší a po zásluze zvítězila. Jako první se se štěstím trefil hlavou Černý, poté už ale Sokoleč střílela jednu hezčí branku než druhou. K tomu ještě dvakrát nastřelila břevno a několik šancí pochytal hostující brankář Lebeda.

„O výsledku bylo rozhodnuto už v prvním poločase, kdy jsme vedli 3:0. Bylo jasné, že si to naše zkušené mužstvo dokáže pohlídat. Je škoda, že jsme nedali ještě více branek, šance jsme na to měli," věděl domácí kormidelník Stanislav Košek.

Branky: 19. Černý, 20. Hovorka, 36. Čáp, 82. Šťastný. Rozhodčí: Pavlíková. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 3:0.
Sokoleč: Podrázský – Černý, Soukup, Šťastný, Hruška – Košický, Kozel (85. Holan), Vodvářka, P. Němec – Čáp (83. Korpass), Hovorka.