Skuhravý: Za stavu tři jedna nám docházely síly

Čelákovice – Kromě dvou branek hostujících Čelákovic se toho v prvním poločase fotbalového divizního derby příliš nestalo. Ve druhém dějství ale nadchla stíhací jízda Litole, která dokázala dotáhnout tříbrankovou ztrátu. Utkání skončilo dělbou bodů 3:3.

21.5.2012

Divizní fotbalové derby Litol - Čelákovice skončilo dělbou bodů (3:3)Foto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

„Musíme to hodnotit ze dvou pohledů. Na jedné straně mě štve, že se kluci nedokázali v prvním poločase koncentrovat. Začátek jsme si nechali utéct. Pak jsme se ale zlepšili, začali jsme bojovat a měli jsme tam i další šance. Mohli jsme to ještě otočit, ale jinak jsme spokojení," byl nakonec s remízou spokojený litolský trenér Pavel Jareš.

„Litol nás po našem třetím gólu zatlačila a létal nám tam jeden centr za druhým," povídal po utkání čelákovický trenér Radek Skuhravý. „Za stavu tři jedna už nám docházely síly. Škoda toho třetího gólu, kdybychom ho nedostali, tak bychom možná vyhráli," vzpomněl si Skuhravý na fatální hrubku svého celku.

Dva góly domácích dal Michal Bohdan. „Bod bereme, protože jsme prohrávali už o tři góly. Pak jsme ještě sahali po vítězství," uvedl po zápase šťastný střelec Litole.

Na opačné straně se mezi střelce zapsal obránce Petr Homola, který tak oslavil návrat do sestavy po zranění. V 8. minutě otevřel skóre zápasu. „Tříbrankové vedení jsme už měli udržet. To je velká škoda," hlesl stoper Unionu.

Rozhovory s oběma trenéry, a hráči Bohdanem a Homolou přineseme v průběhu týdne.

21.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Z basketbalového utkání NBL Nymburk - Olomoucko (124:62)
24

Volební místnost v Hlízově.
110

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Ve městech se stály fronty u uren

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Nečekaně velký zájem voličů ve městech, naopak nízká účast hlasujících v malých obcích. A rozhodování se na poslední chvíli, koho zvolit. To jsou asi nejzajímavější zjištění v rámci prvního dne parlamentních voleb na Nymbursku.

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Nymbursko – O volby je letos zájem. Alespoň to tak vypadá několik hodin poté, co se otevřely dveře volebních místností v malých obcích. A potvrzují to i členové komisí v daných obcích.

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

Nymburk – Nymburský basketbalový klub po odchodu trenéra a příchodu nového asistenta provedl změnu i na hráčské pozici. V klubu skončil Hunter Mickelson a přišel o tři centimetry vyšší a několik kilogramů těžší pivot Waverly Austin.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.