Václav Bryndza – manažer Vykáně (Vykáň – Jesenice 5:1):  „Panuje  u nás velká spokojenost. Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři a předvedli jsme velice dobrý výkon. Hráli jsme dobře, kombinovali jsme a dalo se na to koukat. Soupeř měl kvalitu, rychlé útočníky, ale dokázali jsme si s tím poradit. Byli jsme hodně produktivní. Je to pro nás výborný vstup do sezony"

Vladimír Vostřes – trenér Poříčan (Poříčany – Luštěnice 5:0): „V průběhu celého zápasu jsme precizně bránili, hosté se dostali pouze k jedné střele, kterou v prvním poločase zlikvidoval Fišer. Druhý poločas jsme hosty přehrávali kombinační hrou a vytvářeli jsme si brankové příležitosti, které končily krásnými brankami. Za předvedený výkon zaslouží hráči pochvalu, celý zápas odjezdili a některé akce byly  učebnicové."

Radek Skuhravý – trenér Čelákovic (Čelákovice – Dlouhá Lhota 5:4): „Utkání se pro nás vyvíjelo špatně, brzy jsme prohrávali. Soupeř se snažil hrát fotbal, my jsme bránili a spoléhali na brejky. Do poločasu jsme to otočili. Hosté zjednodušili hru, ve druhém poločase nás dostali pod tlak a vedli čtyři dva. V té době byli na koni. My jsme se ale nevzdali a ke konci jsme byli šťastnější. Tak zkušený tým jako Dlouhá Lhota za svého vedení stále útočil, bylo to na obě strany otevřené. V zápase jsme mohli prohrát vysokým rozdílem, ale nakonec jsme zvítězili."