Semice – Kostelec u Křížku   2:2

První půle se domácímu týmu povedla velice dobře.  Ve 14. minutě šel Holan sám na brankáře, ale nedal. Pak trefil Duchoslav břevno. Skóre otevřel až ve 39. minutě Koštíř. Semice měly i výborný nástup do druhého poločasu, kdy se po dvou minutách prosadil Holan. Ovšem velice dobře rozehrané utkání domácí ztratili a to vinou tříminutového výpadku. V tomto časovém rozmezí hosté srovnali. „Jsem zklamaný," hlesl po utkání rozmrzelý semický trenér Zdeněk Doležal.

Branky: 39. Koštíř, 47. Holan  – 69. Procházka, 72. Štěpán. Rozhodčí: Krůta. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Semice: Zemánek – Souček, Neuhausel, Bříza, Novák – Švarc (65. M. Bubeník), Janáček, Koštíř, Horejc – Duchoslav (82. Havránek), Holan.