SEMICE – BEROUN 2:2

Už po jedenácti minutách hry předvedli domácí povedenou akci a Koštíř nasměroval balon do prázdné brány – 1:0. Do konce poločasu měly oba celky po jedné velké šanci, skóre se ale měnilo až po přestávce. Nejprve byli dvakrát úspěšní hosté a otočili stav zápasu ve svůj prospěch. Výstavní byla vyrovnávací trefa Krčmy, který napřáhl téměř ze čtyřiceti metrů a míč skončil přesně v šibenici. „To byla parádní rána. Takový gól jsem snad ještě neviděl," hlesl vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka.

Jeho týmu se pak povedlo alespoň vyrovnat. „Po příchodu Břízy na hřiště se naše hra zvedla, měli jsme několik možností utkání rozhodnout, ale nestalo se," litoval Čepelka.

Branky: Koštíř, Bošina – Krčma, Pipiška. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 0:4. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
AFK Sokol Semice: Štrupl – Duška, Novotný (90. P. Langer), Bošina, Samek (59. Bříza) – Tyityiš, Jareš, Švarc, Kutifel (49. D. Houška) – Koštíř, Neuhausel.