SEMICE – JÍLOVIŠTĚ 1:0

Pod jediným gólem zápasu je podepsaný kapitán domácího mužstva Michal Koštíř. Ten se ve dvacáté šesté minutě postavil k trestnému kopu a nemýlil se – 1:0. To byla první a také poslední trefa zápasu.

„Je to hodně cenný bod. Ale musíme v tom pokračovat," prohodil po zápase vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka. „Tohle je jen takový minikrůček," dodal jedním dechem.

Na začátku byli blízko gólu hosté, ale jejich hráč mířil naštěstí pro domácí jen do tyče. Hosté byli více na balonu, měli územní převahu. Semice ale bojovaly a nakonec to byly ony, kdo měl největší příležitosti zápasu. Nebylo jim však přáno přidat pojistku. Svoje šance zahodili Holan a znovu Koštíř. Druhá branka mohla dodat semickému mužstvu klid do závěrečných minut. Nestalo se. I přesto ale domácí uhájili nejtěsnější vítězství a mohou se radovat ze tří bodů.

Branka: 26. Koštíř. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 1:0.
AFK Sokol Semice: Štrupl – Samek, Bošina, Novotný, Duška – Kutifel, Švarc, Matěj Jareš, Tyityiš – Koštíř (83. Janáček), Holan (88. Machala).