Hostouň – Semice 2:1

Domácí na šance rozhodně vyhráli a proto zvítězili zaslouženě. Semice ale nebyly odevzdané a praly se do poslední chvíle o bodový zisk. V poslední minutě šel ze strany sám na brankáře kanonýr Koštíř, ale úspěšný nebyl.

„Hostouň si vytvořila více šancí, ale oba góly dala po našich chybách a ne po jejich vypracovaných příležitostech," uvedl po utkání semický vedoucí mužstva Miroslav Čepelka.

Semický tým podal sympatický výkon a domácí to měli těžké až do závěrečného hvizdu. Hostouň ale mohla o svém vítězství rozhodnout mnohem dřív, to by ale musela proměňovat své šance. „Chyby, které jsme udělali, zkušení domácí fotbalisté potrestali," řekl semický vedoucí mužstva.

Branky: 24. Burant, 39. Trnka – 59. Švarc. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0.
AFK Sokol Semice: Rathouský – Duška, Bříza, Novotný, Neuhausel – Šimek, Švarc, Š. Jareš, Vavřík (74. Horejc) – Holan (46. Souček), Koštíř.