Bohemia – Záryby 1:2

Domácí začali výborně a měli tři stoprocentní šance. Nedali. A tak přišel trest, když se parádně z voleje ze třiceti metrů trefil Schütz. To byla opravdová lahůdka. Hostům narostla křídla a rvali se o každý míč. A krátce po přestávce přidali zásluhou Antoše druhý zásah. Poděbrady do svého soka bušily, ale marně. Patnáct minut před koncem si hosté ve spletité situaci vstřelili vlastní gól, ale další tři tutovky Bohemia zazdila.

„Zápas se nám výsledkově nepovedl. Hosté přijeli jen bránit. Rozhodující bylo to, že jsme neproměnili šest vyložených šancí. Místo abychom tři nula vedli, tak jsme inkasovali. Hosty tato branka nakopla, zatáhli se ještě víc a my jsme se do jejich obranného valu těžko dostávali," řekl po utkání asistent trenéra poděbradské Bohemie Miroslav Dolejš. „Je to pro nás zbytečná ztráta, tohle utkání jsme měli zvládnout. Bohužel nám není nic platné, že jsme byli po celý zápas jasně lepší, hraje se na góly. A ty my jsme nedali. Určitě je to pro nás velké zklamání, chtěli jsme se rozloučit vítězně," dodal zklamaný asistent.

Branky: 75. vlastní – 28. Schütz, 50. Antoš. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 0:5. Diváci: 100. Poločas: 0:1.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Bobek, Suchánek (57. Havierník), Tománek, Kubánek (90. Hněvsa) – Kadlec, Hruška, Rulc, Nedorost – Mihovský, Voříšek.