Ostrá – Sadská  6:1

Derby jasně ovládli domácí fotbalisté, kteří o svém vítězství rozhodli už do poločasu. To vedli 6:1, což byl nakonec i konečný výsledek. Sadská se na nic nezmohla.

„Rychle jsme se ujali vedení, první gól jsme dali už v první minutě," uvedl po utkání spokojený trenér Ostré Zdeněk Šmejkal. „Vzápětí jsme přidali další dvě trefy a bylo po zápase. Soupeř byl hodně špatný, asi nejhorší na jaře se kterým jsme hráli. U nás nechybělo nasazení a soka jsme k ničemu nepustili. Hlavně v prvním poločase jsme podali dobrý výkon," hodnotil utkání kouč Ostré.

Byla to katastrofa. Všude jsme byli pozdě. Už je potřeba, aby byl konec soutěže a začalo se odznova. Nevím, co k tomu říct," nechtěl debakl rozebírat sadský kormidelník Václav Jindra. „Netrénuje se a od toho se to všechno odvíjí. Všechno se to pokazilo. Přes léto se bude muset kádr doplnit," dodal Jindra.

Branky: Puk 3, Holý 2, Cabrnoch - Březina. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 6:1.
Ostrá: Pokorný – Čáp, Vojtěch, Cabrnoch, Moudrý – Čerych, Lesyk, Dozorec (75. Kotrba), Vavřík (70. Samec) – Holý, Puk (46. Gondek).
Sadská: Šaroch – Štácha, Jirásek (46. Kučera), Melíšek, Kříž – Kaňka, Tolma, Nedbal, Březina (46. Červinka) – Král, Hnízdo.