LITOL – ČESKÝ BROD   2:1

Zápas už už směřoval k remíze. Pak ale v 88. minutě předvedl individuální akci domácí útočník Roman Herzán. Obešel dva hráče soupeře a zavěsil. Žádná dělovka, ale tři body pro Litol mohou mít cenu zlata.

V prvním poločase byli o něco aktivnější hostující fotbalisté, kteří dobře kombinovali, zatímco domácí působili trochu zakřiknutě. Obrovskou šanci však měl litolský útočník Ježek, ale vyřešil svoji situaci špatně. „Hosté měli hodně standardních situací, ale my jsme všechno uskákali," řekl k průběhu prvního poločasu litolský trenér Pavel Jareš.

Jeho tým se ujal vedení z pokutového kopu, který proměnil po faulu na Ježka stoper Bohdan – 1:0.

Druhý poločas byl podobný, o něco více ze hry měli pro změnu domácí. „Soupeř chtěl ale za každou cenu vyrovnat," všiml si kouč sršňů.
A to se také stalo. Vrabec napřáhl a jeho střela, při které měl domácí brankář Rathouský zakrytý výhled, zapadla přesně za tyč – 1:1. To běžela  dvaasedmdesátá minuta střetnutí.

A pak už předvedl svoji parádu Herzán, který si pohrál s dvěma protihráči a rozhodl.

„Jsme velmi spokojeni," radoval se po utkání litolský trenér. „Máme nyní třiatřicet bodů a myslím, že teď už to dotáhneme. Soupeř si asi zasloužil u nás bodovat, ale my jsme měli více štěstí," řekl Jareš.

Branky: 43. Bohdan (z PK), 88. Herzán – 72. Mlejnek. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:3. Diváci: 250.  Poločas: 1:0.
FK Litol: Rathouský – Lemchi (46. Urban), Bohdan, Matěj Jareš, Korejza – Cáska, Mlčkovský, Ezeala (63. Křivánek), Sosnovský – Ježek, Herzán (90. Štěpán Jareš).