SK Rakovník –  Polaban  3:4

Polaban ačkoliv nepodal nijak oslnivý výkon, přesto dokázal zvítězit a prodloužit svojí sérii bez porážky.

Rozhodující branku vstřelil sedm minut před koncem František Skuhravý, který normálně nastupuje v brance, ale tentokrát musel do pole. Klobouk dolů.
Utkání celkově nebylo moc pohledné, ale na obou stranách bylo dost šancí a navíc padalo dost gólů. Hosté nejprve vedli, ale domácí v rychlém sledu skóre otočili, ale Polaban do poločasu ještě srovnal.

Ve druhé půli se výstavní trefou z trestného kopu blýskl Bobek. Domácí ale opět srovnali a poté už přišel na řadu vítězný gól Skuhravého.  Ten rozhodl o zisku tří body pro nymburský celek. „Chtěli jsme prodloužit naší sérii, což nám vyšlo," měl po utkání radost střelec rozhodujícího gólu, brankář František Skuhravý.

Branky Polabanu Nymburk: Ryšánek 2, Bobek, Skuhravý. Rozhodčí: Machýček. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 2:2.
Polaban Nymburk: Janura – Ott, Horňák, Farkaš (70. Skuhravý), Bobek – O. Jech (60. Nedorost), J. Jech, Plot, Nepovím – Mareš, Ryšánek.