Rožďalovice – Benátky 6:1

Končí třetí minuta nastavení, rozhodčí naposledy fouká do píšťalky, ruce domácích fotbalistů letí vzhůru, diváci jásají. A jde se slavit. Rožďalovice porazily celek Benátek vysoko 6:1.

Ovšem v prvním dějství tomu nic nenasvědčovalo, v půlce byl stav bezbrankový. Ale pak domácí načali brankostroj. Skóre otevřel Dubský, po něm se trefil Novotný a pak zaúřadoval Slunéčko, autor hattricku. Poslední gól dal z penalty Hrodek. Hosté jen snížili na 3:1, ale na víc se nezmohli. „Vytřeli jsme si s nima pr…,“ řekl šťastný rožďalovický trenér Pavel Klain. „A chtěl bych ještě pogratulovat Litoli k vysokému vítězství,“ rýpl si Klain do soupeře, který s jeho týmem bojoval o postup.

Branky: Slunéčko 3, Dubský, Novotný, Hrodek (PK). Rozhodčí: Prislupský. ŽK: 4:1. Diváků: 180. Poločas: 0:0
Rožďalovice: Novák – Havlík, Hanuš, Pavel, Hurta – Dubský, Hrodek, Mosiurczak (65. Maška), Škarecký (68. Najmon), Slunéčko, Novotný (63. Bobek).