ROŽĎALOVICE – LUŽEC 2:1

Utkání nenabídlo příliš hezkou fotbalovou podívanou. Domácí Rožďalovice nehrály dobře, přesto dokázaly zvítězit a navíc ještě nastřelily třikrát brankovou konstrukci.  Získané tři body jsou v momentální situaci pro Trnavan zlaté, ale stále není dobojováno.

Jako první se prosadil útočník Mašinda, ve druhé půli zvýšil vedení z pokutového kopu střídající Valeš. Deset minut před koncem hosté jen snížili, na víc se ale naštěstí pro domácí mužstvo nezmohli.

Spokojen se ziskem všech bodů, nikoliv však s předvedenou hrou byl domácí trenér Milan Švábenský. „Po dlouhé době se nám utkání nepovedlo herně, ale na rozdíl od minulých zápasů tentokrát máme tři body, které jsme potřebovali. Celkově to bylo vyrovnané, ale naše vítězství je zasloužené," zhodnotil utkání rožďalovický lodivod Švábenský. „V závěru jsme si to zbytečně zdramatizovali, protože jsme byli pasivní. Bylo to velice špatné, ale vítězství je naše, to je důležité," zopakoval s úlevou v hlase kouč Trnavanu.

Branky Rožďalovic: 30. Mašinda, 75. Valeš (z PK). Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Trnavan Rožďalovice: Hampl – J. Veselý, Hoffman, Hojsák, Hůlek – J. Najmon, Nechánský (60. Valeš), Havlík, R. Vlček – Mašinda (85. J. Vlček), D. Najmon (70. M. Veselý).

TOMÁŠ  KUBÁNEK