Rožďalovice –  Milovice  3:3

Po poločase se zdálo, že je rozhodnuto. Milovice vedly o tři branky. Domácí ale nesložili zbraně a vyrovnali. A to jim na to stačilo deset minut. V závěru byli hosté velice blízko zisku tří bodů, ale Hampl jim chycenou penaltou radost překazil.

„Měli jsme špatný začátek, od nás byl vůbec celý první poločas velmi špatný. Ale za druhou půli si bod zasloužíme. Za bojovnost, kterou jsme předvedli, která byla ještě umocněná tím, že jsme dohrávali o deseti," chválil nakonec své hráče domácí kouč Josef Beneš.

"Začali jsme dobře, slušně jsme kombinovali a dávali jsme i branky. Měli jsme to pod kontrolou. Ve druhé půli k tomu ale obrana včetně gólmana přistoupila hodně laxně a domácí srovnali. Navíc jsme nedali penaltu," mračil se hrající kouč Milovic Ivan Plecitý.

Branky: 46. a 55. Blažek, 50. Ott – Fiala, Beneš, Galovič. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 3:3. ČK: 53. J. Veselý (Rožďalovice). Diváci: 80. Poločas: 0:3.
Rožďalovice: Hampl – Hoffman (46. F. Veselý), Sporiš, Blažek, J. Veselý – Chlomek, Hojsák, Táborský, Valeš – Mašinda, Ott.
Milovice: Fišer – Plecitý, Vaněk, Vlačiha, Růžička – Novák, Petráš, Magada, Beneš – Galovič, Fiala.

Tomáš Kubánek