Středa 1. 11. 19:00: Torcida AC - Slavoj
Týden utekl jako voda a fanoušci SuperLigy posmutněli, že v minulém kole neviděli dokonale sehranou Torcidu, jak rozdává radost sobě i svým fanouškům. To Slavoj volno neměl a nastoupil proti FCNT. Po poločase sice Slavojníci vedli o jednu branku, ale nakonec podlehli týmu, ve kterém působí první hráčka v historii, které se podařilo vstřelit branku. Zápas se jistě ponese v útočném duchu, a tak se mají všichni na co těšit.

Středa 1. 11. od 19:45: Sidemen FC - Jelimáni
Sidemen a Jelimáni - týmy, které v minulém kole vyšly bodově naprázdno. Sidemeni, kteří hráli bez možnosti střídání, podlehli nováčkovi Rekko team Real Madrid, kteří si tako konečně odbili svou premiéru a rovnou vítěznou. No a Jelimáni doslova tvrdě narazili na Jelita, kteří nedočkaví po prvním utkání v novém ročníku nasázeli soupeři dvanáct branek. Toto utkání není radno předvídat, může se klidně stát, že Sidemeni dorazí v nekompletní sestavě a rázem bude vše jinak.

Středa 1. 11. od 20:30: FCNT - FC Balonka
FCNT se v minulém týdnu nadřeli a vybojovali tři body nad Slavojem. Zato Balonka po nervy drásajícím utkání získala alespoň bod proti Bomberům. Balonka se může po minulém týdnu spoléhat na svého brankáře, ale jak bude Zdenda Fibich odolávat nátlaku útočných es z řad FCNT? O tom se můžete přesvědčit sami, pokud dorazíte na další emocemi nabité utkání.

Čtvrtek 2. 11. od 19:00: FK Topolka - Rekko team Real Madrid
V druhém hracím dnu se nejprve představí Topolka s Rekko. Topolka v minulém týdnu deklasovala sedmi brankami Lisovnu a hattrickem se na této výhře podílel ostřílený mazák Dan Rosecký. Rekko se konečně dalo dohromady a po škraloupku, který má hned z prvního kola, u vedení ligy se pokusili v tom druhém očistit své jméno, což se jim částečně díky výhře nad Sidemenama podařilo. Tak uvidíme, zda svou cestu za vykoupení zopakují a zda ubrání hráče Topolky.

Čtvrtek 2 .11. od 19:45: Bombeři - Katr tým
Ve čtvrteční podvečer změří své síly také Bombeři, kteří stále čekají na svou první výhru v Superlize s Katr týmem. Katr na rozdíl od Bomberů má na svém kontě jednu výhru a to z minulého kola, ve kterém udolal Buldoky v poměru 4:3. Velkou zásluhu na této výhře měl autor tří branek Zbyněk Walter, který je dalším hráčem, který vstřelil v minulém kole hattrick a stal se z něj týmový hrdina. Pokud si Bombeři odpustí předzápasový dýchánek, můžeme očekávat velice zajímavé utkání.

Čtvrtek 2. 11. od 20:30: Borussia - CLD
To nejlepší na konec, alespoň co se čtvrtečního hracího dne týče. Setkají se dva mančafty, co mají prozatím plný počet bodů a suverénně válcují své soupeře. Oba týmy vyznávají útočný styl a bude tedy rozhodující, která strana si na své konto připíše více zásahů. Navíc v týmu Borussie nastupuje postrach všech obran v lize – duo Mašků, každý už má na svém kontě pět zásahů.

Pátek 3. 11. od 19:00: Buldoci - Sexy bad boys
Páteční den odstartují v 19 hodin středoevropského času týmy, které v tomto ročníku Superligy zatím neznají pocit vítězství. Ano řeč je o Buldocích, kteří v minulém kole podlehli Katru a o růžovkách, kterým se bohužel nepodařilo znásilnit Borusii. Zda se to konečně Sexíkům podaří i jinde než v útrobách stadionu, se můžete na vlastní oči přesvědčit již v pátek.

Pátek 3. 11. od 19:45: FC Vandráci - Red Eagles
Minulý týden by se pro tyto týmy dal označit jako „černý týden“. Dohromady dokázaly vstřelit jedinou branku, o kterou se postaral Zápotocký, ale jinak si dohromady odnesly z minulého kola dvanáct banánů, což už je pořádná nůše z plantáží. Navzájem by si mohly oba týmy spravit chuť a předvést divákům, že nezapomněly střílet góly. Otázkou jen bude, kdo jich nastřílí více a ukončí tak trápení z minulého kola.

Pátek 3. 11. od 20:30: TJ Exit84 - Lokomotiv Lisovna
Poslední utkání tohoto týdne nám nabídne představení Exitu a Lisovny. Exit na rozdíl od Lisovny dokázal v minulém týdnu zvítězit „na půdě soupeře“, zda prodlouží sérii výher na celé dva kusy, se ukáže těsně před jejich nástupem do tančíren, které hráči tohoto celku velice intenzivně vyhledávají. A toho by mohla právě využít Lisovna, která povětšinou je na utkání plně koncentrována a natěšené tanečníky by tak mohla nemile překvapit. (vt)