Ostrá B – Sadská 2:4

Domácím nevyšel začátek, už po devatenácti minutách prohrávali dvoubrankovým rozdílem. Z toho se neoklepali a všechny body museli přenechat hostům.

„Nezachytili jsme úvod utkání a rázem jsme prohrávali nula dva. Načal nás vlastní gól a pak už to byl takový zápas blbec,“ řekl po prohraném utkání vedoucí rezervy Ostré Pavel Jásek. „Ve druhém poločase jsme se dostávali více do šancí než soupeř, ale toho jsme nevyužili. Soupeř přidal další branky a už si vítězství pohlídal,“ řekl Jásek. „Jinak to ale bylo oboustranně dobré utkání, nám však nebylo souzeno. Je to škoda, alespoň na bod jsme měli,“ přemýšlel nahlas vedoucí mužstva.

„Jeli jsme k soupeři se staženým zadkem, bylo nás jen jedenáct, další čtyři kluky jsme měli v práci. Povolat jsme museli Cempírka a po zranění naskočil po dlouhé době Brynych,“ popsal peripetie hostujícího týmu jeho vedoucí René Kulhánek. „Zahráli jsme skvěle, pro kluky jen samá chvála. A také mladý rozhodčí pískal naprosto skvěle,“ chválil sadský René Kulhánek.

Branky: 65. Vild, 85. Saňa – 12. vlastní Sedlák, 19., 58. a 78. Lukavec. Rozhodčí: Hes. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:2.
Sport. sdružení Ostrá B: P. Pokorný – Štejnar, Saňa, Kouba, Vild – Vojtěch, Sedlák, Wolf (80. Roule), Manhart – Verner, Mareš.
AFK Sadská: Šaroch – Kučera, Havlík, Janiga, Brynych – Holas, Svoboda, Cempírek, Mejzr – Lukavec, Plot.