OSTRÁ – SOKOLEČ   2:2

Blíže vítězství byli domácí fotbalisté. A to hlavně proto, že o tři body přišli až v poslední minutě.

Jako první se trefili domácí a další branka už v prvním dějství nepadla. Po přestávce Sokoleč srovnala, ale vzápětí šla Ostrá podruhé do vedení. O něj přišla v závěrečné minutě, kdy se parádně trefil Košický. Jeho křižná rána s pomocí tyče skončila v bráně.

„Dvacet minut jsme byli lepším týmem, potom se hra vyrovnala," uvedl po utkání asistent trenéra Ostré Milan Moravec. „V dvaapadesáté minutě jsme dali na dva jedna, ale v devadesáté minutě jsme o vítězství přišli. Je to asi spravedlivá remíza a utkání bylo kvalitní," řekl k zápasu Moravec.

Pro domácí je to škoda, už byli hodně blízko vítězství. „Ztratili jsme míč u soupeřovy brány  a Košický se trefil parádně. Byl to překrásný gól. Sokoleč má svoji kvalitu," uznal Moravec.

Podobně hodnotil utkání i hostující hrající trenér Marek Soukup. „Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas. První gól jsme dostali po standardní situaci a tak skončil i poločas. Pak jsme vyrovnali po pěkné akci a střele Čápa. Hned za minutu šel ale soupeř podruhé do vedení. V závěru se nám povedlo krásnou ranou Košického vyrovnat," uvedl k okresnímu derby Soukup. „Je to asi spravedlivá remíza, vyrovnání jsme si zasloužili. Odvedli jsme bojovný výkon a za to chci hráče pochválit," dodal Marek Soukup.

Branky: Štěch, P. Moudrý – Čáp, Košický. Rozhodčí: Horvát. ŽK: 1:5. ČK: 81. Heimrath (Ostrá – hráč z lavičky). Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Ostrá: Pokorný – Cabrnoch, Štěch, Birkuš – Lesyk, Dozorec, T. Moudrý, P. Moudrý, Nedorost (55. M. Puk) – Doseděl, Čerych (57. O. Puk).
Sokoleč: Kun – Černý, Soukup, Zemanec, Hruška – Kotek, Košický, Šťastný, P. Němec – Čáp (87. Jeník), L. Němec.