LITOL – BROZANY 2:0

Litoli se zápas prostě povedl. Vůbec nebylo znát, že hraje s prvním týmem tabulky. Brozan se nezalekla. Mužstvo dokázalo vydolovat všechny body. „Všichni utkání odmakali," byl po vyhraném utkání spokojený trenér vítězného mužstva Pavel Jareš.

Jeho tým měl v prvním poločase tři obrovské příležitosti. Ve třetí minutě pálil Herzán, ale neuspěl, chvíli na to překopl bránu z malého vápna Zikmund. A těsně před poločasem mířil Herzán jen do břevna. Hosté zahrozili jednou, když nastřelili v deváté minutě tyč.

A po změně stran to přišlo. Nejprve se trefil Bohdan, po něm ještě Ježek. Oba góly padly po standardních situacích.

Branky: 50. Bohdan, 66. Ježek. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 1:3. Diváci: 160. Poločas: 0:0.
FK Litol: Keller – Urban, Bohdan, Ježek, Korejza – Kamlach, Ezeala, Cáska, Zikmund – Mbah (90+1. Š. Jareš), Herzán.