Milovice – Sokoleč 1:6

„Utkali jsme se s velice kvalitním protivníkem, který by mohl hrát v klidu krajský přebor,“ chválil soupeře trenér milovického celku Tomáš Mencl. „První poločas byl z naší strany dobrý, se soupeřem jsme celkem drželi krok. Pak nám ale došly síly a výsledek je takový, jaký je. Ale první půle byla dobrá, tam jsme se ještě drželi, i když hosté měli častěji míč na svých kopačkách. Po změně stran jsme prostřídali a to bylo znát,“ hodnotil utkání milovický kormidelník.

„Pro nás hodně důležité utkání se soupeřem, který hlavně v prvním poločase velmi dobře bránil a pro nás bylo těžké se dostávat do šancí,“ vyprávěl po utkání trenér sokolečského celku Robert Jirák. „Druhá půle již byla z naší strany po příchodu Auera kvalitnější v útoku, zvláště Ramšák těžil z velké převahy a kombinace. Soupeř postupně odpadl fyzicky a z toho pramenily i chyby, které jsme dokázali trestat,“ dodal sokolečský trenér.

Branky: Tangl – Ramšák 3, Javorek, Kozel, Auer. Poločas: 0:0.

AFK Milovice: Fišer – P. Müller, Vlačiha, J. Novotný, Solar – Zoubek, Jan Krátký, Jakub Krátký, Beneš, Dlouhý – L. Müller, střídali Veselý, Tangl, Vajdík, Rett, Klička.

SK Sokoleč: Shokodko – Svoboda, Šťastný, Fink (Trumpus), Hlavatý – Javorek, Kozel, Skokan, Hruška – Ramšák, Čáp (Auer).