Bohemia – Rejšice 0:5

V zápase v Rejšicích nastoupila hned čtveřice nových borců. Na trávníku se předvedli Nedorost (dříve Ostrá), Hora (Rožďalovice), Doseděl (Ostrá) a Tománek (Radim). K týmu se připojil také dorostenec Peklák. „Zápas jsme hodnotili kladně, i když jsme dost vysoko prohráli. Na první utkání to bylo hodně slušné. Dojem jsme si pokazili bohužel špatným výsledkem, ale tři góly jsme dostali až v posledních šesti minutách. To je kaňka na dobrém výkonu. Všichni hráči bojovali a ukázali se v dobrém světle. Kvalita soupeře je velká, pro nás to byla výborná příprava," pochvaloval si asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš.

Poločas: 0:0. Bohemia Poděbrady – 1. poločas: Václavík – Stibor, Suchánek, Billý, Kubánek – Peklák, Brtna, Bobek, Šendera – Kadlec, Hora. 2. poločas: Václavík – Havierník, Tománek, Tomek, Kubánek – Doseděl, Hruška, Rulc, Nedorost – Billý (71. Šendera), Martínek.

Bohemia – Dobrovice B 6:1

„V tomto utkání už náš výkon zase tak dobrý nebyl, na druhou stranu jsme zase zvítězili a nastříleli jsme i góly. A za to jsme rádi," uvedl asistent Miroslav Dolejš.

Další zápas sehraje Bohemia ve čtvrtek, kdy změří síly s nováčkem krajského přeboru z Poříčan. Utkání se hraje na hřišti v Kounicích a začne v 18 hodin.

Branky Bohemie: Doseděl, Suchánek, Rulc, Hora, Havierník, Martínek. Poločas: 4:0. Bohemia Poděbrady: Málek – Bobek (70. Havierník), Suchánek (46. Tomek), Tománek (70. Suchánek), Havierník (46. Havierník) – Šendera (46. Peklák), Hruška (46. Brtna), Rulc (73. Šendera), Nedorost (52. Hruška) – Doseděl (46. Martínek), Hora (46. Kadlec).