Krupka –  Stará Lysá  3:2

Utkání začalo velmi z ostra, hra se přelévala z jedné strany na druhou. První to byly domácí hráčky, které zahrozily. Domácí Došková vracela míč do velkého vápna, ale Turková srazila míč na roh. V 17. minutě zahrávala roh starolyská děvčata a Turková z velkého vápna trefila míč k tyči – 0:1.

Chvíli na to domácí fotbalistky rozjely kombinaci, ale zakončily ji nad branku. Ve 26. minutě se do velké šance dostala Zapletalová, domácí brankářka vyrazila její střelu na roh. Domácím vyšla akce ve  41. minutě, kdy útočnice domácích se šikovně uvolnila a přihrála před branku na nabíhající spoluhráčku – 1:1.

V 54. minutě se domácím povedl rychlý přechod za obranu a domácí útočnice zakončila na 2:1. V 59. minutě se po rohu dostala k odraženému míči Linhartová, ale míč pořádně netrefila a domácí odkoply míč od branky. V 61. 68. minutě podržela starolyská děvčata brankářka Výmolová, zaskakující za zraněnou K. Zelníčkovou, skvělými zákroky. V 65. minutě domácí hráčky zahrávaly roh, brankářka Výmolová rychle rozehrála a Jedličková poslala míč za obranu na Linhartovou, která dala na 2:2.

Zápas se musel divákům líbit. Necelou půlhodinu před koncem stále nebylo jasné,  který tým bude vítězný. V 68. minutě se po rohu Doškové podařilo domácím strhnout vedení na svoji stranu – 3:2.

Starolyská děvčata vrhla  všechny síly do útoku. V závěru měla velké příležitosti útočnice Linhartová, kdy ji v zakončení chyběl větší klid a štěstíčko.

„Musím smeknout před výkonem, jaký jsme předvedly, oboustranně velmi hezký zápas se šancemi na obou stranách a nikdo do poslední chvíle nevěděl, kdo bude ten vítězný. Nám ke konci zápasu chybělo větší štěstíčko. Děkuji všem za skvělý zážitek," řekla po zápase spokojená  trenérka Staré Lysé Martina Jedličková.