„Turnaj probíhal ve skvělé divácké atmosféře, hala Milten byla narvaná k prasknutí a účastnili se velmi zajímavá jména,“ těšilo šéfa celé akce Lukáše Řezníčka.

Klání se zúčastnilo deset týmů, do play off postoupilo osm nejlepších a v půl druhé v noci vypuklo velké finále dvou nejlepších týmu Relax a Meliss, kde se z nejtěsnějšího vítězství 1:0 radoval tým Relax, který si odvezl metrový putovní pohár a spoustu dalších cen.

V milovické hale se to jen hemžilo zajímavými borci. Nechyběl zde Martin Fenin, bývalý fotbalový reprezentant České republiky a hráč Eintracht Frankfurt. Dále mistři světa a Evropy v malém fotbale František Hakl nebo Stanislav Mařík. Dále trenér Staropramen Praha v Superlize malého fotbalu Václav Socher, prvoligový futsalový gólman Tomáš Bezstarosti, Tomáš Rossmann, reprezentant ČR v malém fotbale nebo Jan Krátký, který je mistrem Evropy v malém fotbale kategorie U21.

Nejlepším hráčem byl pořadateli vyhlášen Tomáš Rossmann (Meliss), nejlepším střelcem se stal Václav Socher (Relax) a za nejlepšího gólmana byl vybrán Tomáš Bezstarosti (Relax).

Pořadí

1. Relax
2. FC Meliss 
3. mBank 
4. Šmakec - Fenin 
5-8. Sportisimo 
5-8. Yanfeng Automotive 
5-8. Forin Czech 
5-8. DB Schenker 
9. LT MEDIA 
10. Allianz Pojišťovna