LIBICE – SEMICE   4:1

Zápas rozhodně závratné tempo neměl. V prvním dějství měli častěji míč na kopačkách hostující fotbalisté, po změně stran to byla naopak Libice, která měla hru pod kontrolou a zaslouženě zvítězila. V utkání si totiž vytvořila mnohem více brankových příležitostí.

„Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy jsme vedli. Pak jsme ale nechali soupeře srovnat. Ve druhém poločase jsme byli lepší, Semice byly odevzdané. Měli jsme v utkání určitě víc šancí a škoda toho, že jsme byli často nepřesní," uvedl po zápase manažer Libice Miroslav Tomáš.

„My jsme to pojali tak, že to pro nás není důležité," načal hodnocení utkání semický vedoucí mužstva Miroslav Čepelka. „Měli jsme kombinovanou sestavu a to se na výkonu našeho týmu projevilo. V prvním poločase byla ještě na naší straně vidět snaha, ke konci už to bylo slabší. Bylo v naší hře hodně nepřesností a ani náš přístup k zápasu nebyl stoprocentní," hledal příčiny porážky Čepelka.

Branky: 3. Kohoutek, 47. T. Zdražil, 82. a 87. Beneš – 17. Koštíř. Rozhodčí: Nehasil. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 1:1.
Libice nad Cidlinou: Technik – Černý, Hanuš, Kohoutek, Faltýsek – T. Zdražil, Šorm, Pařízek, Kalina – Jan Fořt (53. Beneš), Lambert.
AFK Sokol Semice: Fišer – Neuhausel, Bříza, Janáček, Kavka – Kurka (46. Langer), Černý, Koštíř, D. Houška – Souček, Holan (72. Havránek).