Kvůli absenci Nollova soka si delegáti z klubů pouze potvrdili, že chtějí, aby Noll na postu šéfa svazu pokračoval. Volilo se tzv. aklamací, tedy veřejně a Noll byl jednomyslně zvolen.

Do výkonného výboru bylo na čtyři místa šest kandidátů. Do výkonného výboru kandidovali současní členové Antonín Krumpholc, Miroslav Novotný a Josef Voborník. Naopak kandidovat už nechtěl Karel Mašinda.

Delegáti dali nejvíce hlasů právě staronové trojici, čtvrtým zvoleným byl pak nováček Michal Myška, též prvoligový rozhodčí, který dostal více hlasů, než Michal Fridrich a Tomáš Koníček.

Následně si zástupci klubů volili revizní komisi. Téměř jednomyslně zvolili současného předsedu, těsně pak prošli okresní rozhodčí Milan Karlík a současný člen revizní komise Luděk Kutmon.

Valná hromada proběhla bez zádrhelů a trvala hodinu a půl. Kromě volby se členové seznámili i s činností okresního fotbalového svazu, činností mládeže či hospodařením OFS za poslední rok a poslechli si zprávu revizní komise. Mimo jiné také zjistili, že OFS hospodařil v loňském roce s 992 tisíci a na příští rok počítá s částkou 1 040 000 Kč.

Šéf svazu byl s posledním rokem spokojen. „Kupodivu jsme nemuseli řešit žádnou velkou kauzu, narozdíl od předešlých let," řekl Noll, který však připomněl i ekonomické problémy některých klubů, které se nepřihlásily do krajských soutěží, což nadělalo problémy při řešení sestupů. „To, jak se sestupovalo a následně doplňovalo do krajských soutěží, na to si asi budeme muset zvyknout. Ekonomické problémy, které provází kluby především ve vyšších soutěžích, se stanou každoroční realitou," řekl delegátům šéf svazu.

Připomněl i potíže u dorosteneckých soutěží, kde výrazně ubývají hráči a kluby. „U sdružených týmů jsme se snažili prosadit, aby v jednom týmu mohli hrát hráči nejen ze současných dvou klubů, ale až ze čtyř klubů. Bohužel to nevyšlo. Dostalo se nám odpovědi, z které vyplývá neznalost chodu nižších soutěží. Ale i tak to budeme chtít do budoucna prosadit," řekl Noll s tím, že mládeže velmi ubývá a není končící hráče kým nahradit. Vidí v tom i další problém. „Myslím, že mladých hráčů by bylo možná dost. Problém je ale v tom, kdo by se o ně v klubech staral," podotkl předseda.

Spokojeně mluvil i o spolupráci s krajským fotbalovým svazem. „Funguje to dobře, i když byly nějaké nejasnosti. Myslím tím sestup Sadské. Ale i to jsme ustáli a bránili náš klub," dodal Noll.

Hlasování

VÝKONNÝ VÝBOR(4 členové + předseda)

Antonín Krumpholc 47
Miroslav Novotný 41
Josef Voborník 39
Michal Myška 35

Michal Fridrich 17
Tomáš Koníček 15

REVIZNÍ KOMISE(3 členové)

Petr Zábraha 45
Milan Karlík 29
Luděk Kutmon 27

Tomáš Koníček 25
Martin Čuřík 20