VYKÁŇ – ČERVENÉ PEČKY 4:3

Jak nezabalit prohrané utkání a bojovat až dokonce ukázali fotbalistům Vykáně borci Červených Peček. Domácí vedli v poločase už o tři branky, nakonec se museli hodně bát, aby vítězství udrželi. Tři minuty před koncem totiž snížil Rauch na rozdíl jediného gólu. A pak Čechii zachránil bravurním zákrokem brankář Kosmák. Domácím mohly zbýt oči pro pláč.

„Sehráli jsme dva rozdílné poločasy," řekl po utkání manažer Vykáně Václav Bryndza. „Úvod nám vyšel parádně, ale nezvládli jsme konec a nakonec jsme hodně rádi za tři body," oddychl si manažer Vykáně.

Branky: 8. Dalekorej, 16., 39. a 45. Maxhuni (3. z PK) – 25. a 80. Lev, 87. Rauch. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 0:4. Diváci: 100. Poločas: 4:1.
Vykáň: Kosmák – Beneš, Lukáš, Steskal (73. Kramář) – Vignozzi, L. Jarolím, D. Jarolím, Šedivý – Dlouhý (67. Olmr) – Maxhuni (78. Leggeri), Dalekorej.