Hlavní rozhodčí zápasu Matěj Kubečka odpískal proti hostům pokutový kop za stavu 1:1. To se však nelíbilo dymokurskému Martinu Bubeníkovi, který vynadal sudímu pořádně od plic. Sudí mu udělil červenou kartu. To neunesl laický asistent rozhodčího ze strany Dymokur Roman Schwarz a hodil na Kubečku praporek. Ten utkání ihned ukončil.

„Velice mě mrzí celá záležitost a především bych se ještě jednou chtěl omluvit mladému rozhodčímu, kterému místo toho, aby hráči pomohli v začátcích, tak mu akorát celé pískání znechutí. Pak se nemůžeme divit, že se do pískání nikdo moc nehrne. Takovéto chování si postě k rozhodčímu nikdo dovolovat nesmí,“ neomlouval chování týmu dymokurský sekretář Martin Malát. „A rozhodně nehodlám zkoumat, zda ten zásah byl úmyslný nebo neúmyslný. K zásahu tam došlo a tím je to jasné a zcela dávám za pravdu rozhodčímu a jeho popisu situace,“ postavil se k celé situaci chlapsky Malát.

Podobně incident hodnotila také domácí strana. „Po odpískání penalty Bubeník něco řekl rozhodčímu. Ten pak odběhl na druhou stranu a podle přítomných po něm pomezní hodil praporek. Pořádně jsem to neviděl, bylo to na druhé straně,“ popsal situaci sekretář Netřebic David Pinkas.