LITOL – MN. HRADIŠTĚ   3:3

Litolští fotbalisté vstoupili do utkání laxně a po sedmi minutách prohrávali o dvě branky. „Začátek byl hodně alibistický," hlesl kapitán sršňů Václav Sosnovský.

Litol snížila, po pauze ale inkasovala potřetí. Nakonec se jí podařilo vyrovnat. „Takhle hrát rozhodně nemůžeme, toto by pro nás měl být zdvižený varovný prst. V závěru bylo utkání dost tvrdé," dodal Sosnovský.

Branky Litole: Sosnovský (z PK), Herzán, Bohdan. Poločas: 1:2. Litol: Rathouský – Helmich, Urban, Mlčkovský, Lemchi – Cáska, Bohdan, Ezeala, Korejza – Sosnovský, Herzán, střídal Ježek.

ČELÁKOVICE – VELIM   2:4

V prvním poločase sice Velim dvakrát dotahovala náskok soupeře, ale nakonec se mohla radovat z vítězství.

„Před zápasem jsme měli jiné představy o sestavě, ale z různých důvodů chybělo hned několik hráčů a museli jsme to splácat," řekl k problémům se sestavou čelákovický sekretář Milan Šikl a pustil se do hodnocení zápasu. „V prvním poločase jsme byli o trošku lepší, hlavně nás táhla dvojice Veselý – Galovič. Do šedesáté minuty to šlo, ale pak byla Velim lepší a v závěru dala dva góly. Je to furt stejné, závěry nám nejdou. Generálka nic moc," krčil rameny Šikl.

Branky: O. Koch, Veselý. Poločas: 2:2. Čelákovice: Hlaváček – Souček, Olmer, Špůrek, Nový (60. P. Koch) – Müller, Veselý (60. Skuhravý ml.), Pánek, A. Braniš, O. Koch – Galovič.