Dlouhá zimní přestávka slouží k přípravě na novou sezonu i celý následující rok, bafuňáři mají vždy napilno se sháněním nových akvizic. Někomu se daří více, někomu méně. Pohyb v kádru hlásí Poříčany. V mužstvu skončil mladíček Němec, který odehrál podzimní část sezony a po ní se vrátil zpět do Kolína, kterému zase po dohodě oddílů patřil. Tam se ale neohřál a připravuje se s divizním Českým Brodem. Skončil také Kohout, který se vrací do Českého Brodu. „Ten toho ale moc neodehrál,“ uvedl Zdeněk Šmejkal, jeden z dvojice trenérů poříčanského týmu.

Trenéři a funkcionáři ale nezahálejí a přispěchali s odezvou na tyto odchody. „Ze Záp máme domluveného Janka, to by už mělo dopadnout. A připravuje se s námi Kovalov, který hrál naposledy za Čelákovice,“ řekl Šmejkal. Dále se s poříčanským týmem připravuje mladý brankář Šilhavý z Motorletu B a po studiích v zahraničí se vrátil Pařízek. „To je hráč Čakovic a teď byl půl roku pryč,“ přiblížil kouč Poříčan.

Prozatím se z Kolína vrátil středopolař Skořepa, který začal s přípravou právě v třetiligovém celku Sparty. Teď se chystá s Poříčany. O jeho dalším působení se bude zřejmě ještě jednat.