JIRNY B – POŘÍČANY   5:2

Domácí vtrhli do zápasu velice útočně a už v 6. minutě otevřel skóre utkání domácí Vávra. V 10. minutě měl na kopačce vyrovnání Sedláček, ale z vyložené šance přestřelil. Domácí okamžitě trestali a po nařízené penaltě se ujali dvoubrankového vedení. To si dokázali i přes další Sedláčkovu šanci udržet až do konce poločasu.

Ve druhé půli dokázali hosté po hezké kombinaci snížit. Tento stav nevydržel dlouho a domácí v 60. minutě opět vedli o dvě branky. Pak se nádherně trefil hostující Puk a snížil opět na rozdíl jedné branky.  Hosté se snažili výsledek srovnat, ale z přemíry snahy chybovali v rozehrávce a po druhé nařízené penaltě to bylo  4:2. V závěru domácí své vítězství potvrdili.

„V prvním mistrovském zápase jsme narazili na těžkého soupeře. Bohužel ani na potřetí jsme na hřišti Jiren nedokázali bodovat," litoval po utkání poříčanský trenér Václav Kupr. „Se soupeřem jsme sehráli vyrovnanou partii, i když výsledek vypadá jako jednoznačná záležitost. Absence Mrázka, Böhma, Hlavatého, Prejska byla citelně znát. Je potřeba také uznat kvalitu a zkušenost soupeře," nehledal výmluvy trenér Kupr.

Branky Poříčan: Koula, Puk. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0.
SK Poříčany: Dřízhal – Líbal (46. Bečka), Touš, Dvořák, Holler – Pepř, Puk, Bobek, Souček – Sedláček, Koula.