Polaban B – Velim B 4:2

Domácí tým si v první půli vytvořil asi tři slibné šance. Žádná však gólem neskončila. Naopak to byli hosté kteří udeřili nejprve ve 34. minutě gólem Hrušky a za další minutu dal Nedbaldruhý gól. „Za stavu 0:2 to vypadalo strašně. Vzpomněl jsem si na minulý zápas v Ostré,“ řekl vedoucí družstva Polabanu Karel Kovacs.

Jeho tým se vzchopil ve druhé půli a čtyřmi góly otočil skóre ve svůj prospěch. Nejprve se trefil v 66. minutě po rohu hlavou Vagenknecht a za chvíli vyrovnal opět po rohu hlavou Fiala. V 75. minutě pak strhl vedení na stranu Nymburka střídající Soukal, který v nastaveném čase ještě pečetil skóre čtvrtým zásahem. „Ve druhém poločase jsme soupeře přejeli. K ničemu se nedostal,“ dodal Kovacs.

Branky: 77. a 90. Soukal, 66. Vagenknecht, 70. Fiala – 34. Hruška, 35. Nedbal. Rozhodčí: Ledvina. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Polaban Nymburk B: Havelka – Martinka, Uhlíř, J. Grešula, M. Košvanec – L. Růžička (50. Soukal), R. Růžička, Vagenknecht, Jeřábek (84. Hájek) – Kápička, Fiala.