SP. PŘÍBRAM – POLABAN   4:1

Polaban nebyl v utkání horším týmem, ale tentokrát se mu nedařilo v zakončení. „Také jsme měli šance, ty jsme ale na rozdíl od domácích nedokázali proměnit," uvedl po zápase vedoucí hostujícího mužstva Aleš Dočkal.

Hosté prohrávali do poločasu o dvě branky. Pak vykřesal jiskřičku naděje Matěj Novotný vydařenou ranou z dálky, na další góly už se Polaban ale nezmohl. Sice měl další příležitosti, ale ty zůstaly opět nevyužity. Nejblíže gólu byl Grospič, jeho pokus zastavila branková konstrukce příbramské brány.  „Mohlo to klidně skončit nerozhodně, ale my jsme prostě nedávali branky," uvedl Dočkal.

Branka Polabanu: M. Novotný. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.
Polaban Nymburk: Borecký – Bobek, Čemus, Bošina, Nepovím – Grospič, M. Novotný, J. Jech, Hačka (80. Havlík) – Stracený (46. Mareš), Lukavec.