Polaban – Rejšice 2:3

Pro nymburský tým to byl už třetí přípravný zápas. Polaban remizoval 1:1 s poděbradskou Bohemií, pak hrál nerozhodně 2:2 také s juniorkou Slavie Praha.
Na výhru tak Polaban coby nový člen ČFL stále čeká. V zápase s Rejšicemi mu dvě branky na výhru nestačily. „Bylo to po středečním zápase hodně těžké. Kluci si hodně zaběhali, navíc jsme měli dost těžké tréninky ve čtvrtek i v pátek. Bylo vidět, že míč není náš kamarád. Únava sehrála svoji roli, ale byl to pro nás dobrý trénink,“ nehleděl na porážku trenér nymburského celku Jiří Kabyl.

V přípravě se objevili noví hráči Schulz, Franc, Bodlák a Novotný. „Jsou to hráči, kteří mají perspektivu před sebou,“ uvedl Kabyl. „V jednání je příchod ještě tří hráčů. Jeden už je na spadnutí, jméno si ale nechám pro sebe,“ dodal trenér Nymburka.

Branky Nymburka: Schulz, Baratynskyy. Poločas: 1:1. Polaban Nymburk: Jungr – Houžvička, Kabyl, Svoboda, Daněk – Schulz, Cáska, Chlapec, Bodlák – Franc, Baratynskyy, střídali Herčík, Malý, Nepovím, Škarecký, Jeník, Novotný.