Polaban Nymburk - Sedlčany 3:1

Domácí tým neměl s předposledním týmem tabulky výrazný problém. V lehkém tempu ho celkem v pohodě přejel a jen sám si může za to, že není ve výsledku větší rozdíl.

Už na začátku zápasu otevřel skóre po trestném kopu Navrátil. Domácí chvíli poté zahrozili Valentou, jehož dobrý pokus zlikvidoval Doležal. Zvýšit na 2:0 mohl Pěnička, ten ale netrefil odkrytou bránu.

Blízko vyrovnání byli hosté ve 26. minutě. Kvěch už překonal Doležala, vracející se Ott ale míč putující do branky na poslední chvíli vykopl. Ve 38. minutě se z nenápadné akce Polabanu zrodil další gól. Pěnička zatáhl míč po pravé straně, předal ho Havrdovi a ten z dálky vymetl šibenici Mošničkovy brány.

Ve druhé půli se domácí zřejmě spokojili s vedením a tak už diváky zaujali jen šance Soukala, který po dobré přihrávce Pěničky střílel těsně vedle a také Mareše, kterému předložil míč na zlatém podnose Soukal, on však trestuhodně přestřelil. Nakonec přišel trest, když hosté po rohovém kopu snížili.

Definitivní tečku ale udělal za zápasem po přihrávce Pěničky parádní střelou Friedel.

Branky: 6. Navrátil, 38. Havrda, 90. Friedel - 88. Kvěch. Rozhodčí: P. Novotný. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Poločas: 2:0.

Polaban: Doležal - Bosák, Košvanec, Ott, M. Novotný (53. Čerych) - Friedel, Pěnička, Havrda, Navrátil - Soukal (82. Sporiš), Mareš.

Sedlčany: Mošnička - Valenta, Moulík, Polidar, Hrdlička - Kendel, Chlasták, Pudil, Kvěch - Davídek, Havel.