POLABAN – RAKOVNÍK  1:1

Prvních třicet minut utkání bylo vyrovnaných a v nich se také domácí ujali vedení, když se pěkně z trestného kopu trefil obránce Bobek. Po půlhodině hry ale převzali otěže zápasu do svých rukou hosté a byli to oni, kdo diktoval tempo hry. A zaslouženě se také ještě do přestávky dočkali vyrovnání. K trestnému kopu se pro změnu postavil Gögh a trefil se rovněž parádně – 1:1.

Ve druhém poločase už se diváci gólu nedočkali. A Polaban mohl být rád, protože k brance měli výrazně blíže hosté. Ovšem po rohovém kopu trefili jen břevno Janurovy brány. Nymburští fotbalisté si už ve druhé pětačtyřicetiminutovce žádnou vyloženou šanci nevytvořili. „Nakonec jsme byli rádi za bod," hlesl nymburský obránce František Farkaš.

Branky: Bobek – Gögh. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 0:3. Diváci: 130. Poločas: 1:1.
Polaban Nymburk: Janura – Bobek, Horňák, Bošina (46. Grospič), Čemus – Hačka, M. Novotný (81. Farkaš), J. Jech, Nepovím – Mareš, Stracený (37. Lukavec).