POLABAN – KLADNO 3:3, pen. 4:3

Že se musí hrát až do úplného konce se přesvědčili fotbalisté Polabanu Nymburk. Ti museli třikrát dotahovat, nakonec dotáhli zápas ve druhé minutě nastavení k pokutovým kopům a ty následně vyhráli. „Tři minuty před koncem jsme neměli nic a v devadesáté třetí minutě máme dva body," radoval se kouč Polabanu Radek Kulhánek. „Za dva body jsme rádi, soupeř byl hodně kvalitní. My jsme nic nevzdali a bojovali jsme do konce," dodal Kulhánek.

Branky: 41. a 63. Bohdan, 90+2. Peterka – 13. Procházka, 53. Kalina, 85. Kolmistr. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 5:1. ČK: 54. Veselý (Kladno). Diváci: 150. Poločas: 1:1.
Polaban Nymburk: Havránek – Herčík, Bohdan, Murárik, Čemus – Čejka (87. Farkaš), T. Svoboda – Grospič, M. Svoboda, Jeník (51. Nepovím) – Peterka.