HOUSTOŇ – POLABAN 1:1

Nymburáci byli určitě rádi, že přežili úvod zápasu. Tam jejich obrana absolutně nefungovala a hlavně vysokého Motlíka nebyla schopná uhlídat. Měl tři obrovské šance, ale on, ani jeho spoluhráč Tichý už ve 2. minutě netrefili zařízení.

Mladší nymburská sestava postupně hru srovnala. A poté se také ujala vedení, když se trefil kanonýr Matěj Peterka. Hostouni chvíli trvalo, než se oklepala a pak udeřila i ona.

„Je to asi spravedlivé," utrousil po utkání nymburský kormidelník Radek Kulhánek.

Branky: 59. Novák – 51. Peterka. Rozhodčí: Mir. Vlk. ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 0:0.
Polaban Nymburk: Malý – Herčík, Pečínka, Čemus, Daněk – Tomáš Svoboda, Čejka – David Šťastný, Milan Svoboda, Nepovím – Peterka.