POLABAN NYMBURK – ČÁSLAV B  5:3

Nymburští fotbalisté sice jako první inkasovali, ale ještě do poločasu skóre otočili. Pak se jim v dalším průběhu střetnutí podařilo navýšit náskok až na 5:2, Čáslav už jen stav korigovala.

„Na hřišti bylo trochu sněhu, takže se to dost klouzalo. Po první brance, kterou dal soupeř, jsme byli aktivnější a ve druhém poločase jsme byli určitě lepším mužstvem," uvedl hráč vítězného týmu František Farkaš. „Ve druhém dějství jsme soupeře přehrávali, předvedli jsme několik pohledných akcí a dokonce se nám dařilo oproti jiným zápasům v zakončení. Herně to docela šlo a v zakončení jsme byli důraznější než náš soupeř," uvedl nymburský fotbalista.

V dresu Polabanu se představily tři potencionální posily. Hačka, jenž naposledy působil v Červených Pečkách, dále navrátivší se Čejka, který hostoval na podzim v Semicích. Skvěle se nymburskému trenérovi předvedl hlavně Bošina, ten zaznamenal dvě trefy. Urostlý středopolař je hráčem Semic.

Branky: Bošina 2, Mareš, vlastní, Hačka – Maxa, Ryšán 2. Poločas: 2:1. Polaban Nymburk: Janura – Bobek, Farkaš, O. Jech, Nepovím –  Havlík, Bošina, M. Novotný, Čejka – Hačka, Mareš, střídali Nedorost, Bašus, Nedbal, Borecký.

KOLÍN  U19 – POLEPY  3:4

Divokou přestřelku nakonec zvládli fotbalisté Polep, kteří o jediný gól vyhráli. „Na začátek přípravy nás postihla velká marodka. Kvůli nemocem a zraněním je mimo hru sedm hráčů. Pro tento zápas jsme využili pomoci kolínského dorostu a půjčili si dva hráče, abychom to mohli odehrát. Touto cestou Kolínu děkuji," řekl na úvod trenér Polep Bohuslav Mokříž.

Branky: O. Martínek 2, Veselý – Kubrycht (z PK), Suchánek, Mádle, Kalivoda. Poločas: 2:1.

VELIM – LUŠTĚNICE  1:0

O osudu zápasu rozhodla jediná branka, kterou dal na začátku druhého dějství střídající velimský útočník Kovařík.
Branka: Kovařík. Poločas: 0:0.

Program 2. kola – sobota 19. ledna: Bohemia Poděbrady – TJ Polepy (10 hodin), FC Velim – FK Kolín (12), Polaban Nymburk – Luštěnice (14), utkání Ostrá – Čáslav je přeloženo na 5. února od 18 hodin.