POLABAN – SEDLČANY  6:2

Dlouho se hrálo bez vyložených šancí. A první vážnější příležitost hned skončila brankou. Domácí Nepovím si narazil míč s Pečinkou a poté skóroval. A za dalších šest minut bylo na nymburské lavičce ještě veseleji, když se pohotovou ranou trefil poprvé v utkání Peterka. A když pak zavěsil parádně z trestného kopu Volavka, domácí už mohli pomalu slavit. V jejich rozjímání je trochu přibrzdil Brotánek po standardní situaci.

Domácí ale měli zápas pod kontrolou a když přidali třetí branku, nebylo o vítězi pochyb. Nakonec se Polaban trefil šestkrát a Peterka nasázel soupeři tři góly.

„Myslím si, že se to od začátku vyvíjelo v náš prospěch," uvedl autor tří nymburských branek Matěj Peterka. „Po naší čtvrté brance už nebylo co řešit," měl jasno Peterka.

Podobně hodnotil vystoupení svého mužstva i domácí kormidelník Radek Kulhánek. „Výsledek vypadá na to, že to byla jednoznačná záležitost, ale myslím, že to tak nebylo. V prvním poločase jsme měli více ze hry, přesto jsme zbytečně chybovali. Do druhé půle jsme nevstoupili dobře a soupeř byl lepší. Po dalším našem gólu už to bylo jasné. Mrzí mě jen zbytečné dvě branky, které jsme inkasovali," řekl po vítězném zápase nymburský trenér.

Branky: 32., 72. a 82. Peterka, 26. Napovím, 39. Volavka, 78. Lukavec – 35. Brotánek, 90. Pudil. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 3:1.
Polaban Nymburk: Malý – Herčík, Farkaš, Čemus, Kavka (46. Kulhánek) – Svoboda (80. Daněk), Pečinka – Volavka, Grospič, Nepovím (71. Lukavec) – Peterka.
Tatran Sedlčany: Mošnička – Pudil, Vystyd, Brotánek, Lípa – Pešek, Matoušek (71. Senft), Čejda (72. Haas), Soldát – Dvořák – Němec.