Viktoria Radim - FK Traverza Rostoklaty 4:6

Druhé kolo zahájilo utkání mezi Viktoria Radim a FK Traverza Rostoklaty. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a nakonec se po závěrečné koncovce radovali hosté z Rostoklat po výhře 4:6.

Branky: Homolka, Procházka I., Procházka R., Synek - Bláža P. 2, Bláža D., Fuchs, Šlégl, Horňák.

TJ Sokol Tatce - TJ Nučice 2:3

Utkání mezi TJ Sokol Tatce a TJ Nučice bylo od začátku velmi vyrovnané. Všechny branky padly v prvním poločase. Ve druhém poločase se domácí Tatce snažily o vyrovnaní, ale ve dvou stoprocentních šancích selhali. Hosté zase trefili břevno. Nučice již podruhé zvítězily poměrem 2:3.

Branky: Paclík, Vašíček - Kulhavý, Šulc, Kubalík.

SK Polaban Nymburk B - SK Čechie Veltruby 5:0

V posledním utkání áčkové skupiny si poradil SK Polaban Nymburk B s SK Čechie Veltruby v poklidu 5:0. 

Branky: Dědek 2, Jarschel, Krušinský, Nguyen.

SK Poříčany B - TJ Křinec 3:2

V béčkové skupině se velmi vyrovnané utkání odehrálo v Poříčanech. Domácí rezerva hostila na svém hřišti tým Křince. Mladé a běhavé mužstvo hostí dělalo Poříčanům velké problémy a po zásluze v poločase vedlo 1:2. Ve druhém poločase Poříčany ukázaly zkušenosti a utkání otočily ve svůj prospěch na konečných 3:2.

Branky: Hybner, Stárek F., Dvořák - Pěkný, Holas.

FK Libodřice - SK Kostelní Lhota 5:2

Na domácím hřišti se také představili poprvé borci FK Libodřice a soupeřem jim byla SK Kostelní Lhota. Domácí potvrdili roli favorita a porazili hosty poměrem 5:2.

Branky: Košík 2, Dittrych, Kovařík, Pánek - Ostřížek, Štok.

TJ Křečhoř - FC Trnavan Rožďalovice 1:6

V posledním utkání béčkové skupiny TJ Křečhoř přivítal tým FC Trnavan Rožďalovice. Hosté potvrdili svoji kvalitu a v klidném tempu si připsali vysokou výhru 1:6. Čtyřmi brankami se v utkání blýskl Najmon.

Branky Rožďalovic: Najmon 4, Hora, Jeník.

Ivo Procházka