Chocerady – Poděbrady 2:4

Bohemia v Choceradech, vedla, pak prohrávala, ale nakonec brala všechny body.

Jako první se trefil Poděbradský, jehož nepovedený centr zapadl do brány – 0:1. Domácí v tvrdém střetnutí zahrávali mnoho standardních situací a po dvou z nich se jim povedlo otočit skóre. První gól dali ještě do poločasu, po změně stran šli do vedení.

Ale Poděbrady se nevzdaly a třemi góly otočily skóre na svoji stranu. O vyrovnání se postaral střídající Pokorný, do vedení poslal Bohemii kanoných posledních zápasů Uhlíř a výhru pečetil z pokutového kopu stoper Billý.

Branky Poděbrad: Poděbradský, Pokorný, Uhlíř, Billý (PK). Rozhodčí: Beran. ŽK: 5:7. ČK: 60. Pavelka (Poděbrady). Diváků: 80. Poločas: 1:1.
Bohemia Poděbrady: Valenta (75. Špaček) – Exner, Billý, Pavelka, Poděbradský – Hradečný, Hruška, Jirásek (40. Pokorný), Jun – Uhlíř (85. Naftal), Čákora.