ZELENEČ – PODĚBRADY 6:1

Fotbalisté Poděbrad v Zelenčí naprosto propadli. Už v prvním poločase je několikrát zachránil výborným zákrokem Málek. Přesto na konci půle inkasovali, v poslední minutě z penalty odstartovali domácí svůj brankostroj.

Po hodině hry přidali domácí další dvě trefy, navíc byl vyloučen stoper Suchánek a hra Poděbrad se rozpadla definitivně. Poté už jen korigoval stav krásnou střelou zpoza vápna Zumr.

„Přijeli jsme sem jako na výlet," zlobil se poděbradský středopolař Jan Jirásek.

Branka Poděbrad: 78. Zumr. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 1:2. ČK: 63. Suchánek (Poděbrady). Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Bohemia Poděbrady: Málek – Zumr, Suchánek, Kubánek, Mojžíš – Brtek (76. Krejčík), Jirásek, Rulc, Churavý (79. Řehák) – Voříšek, Novotný.