VELIM – PODĚBRADY  2:2

Poděbrady pořádně zatopili soupeři už ve 3. minutě, obrana Velimi ale nebezpečí odvrátila. A hned za minutu udeřilo na straně druhé. Zcela volný Vaněk skóroval hlavou po rohovém kopu. Poděbrady se nesložily a začaly hodně zlobit. A nejen to. Během sedmi minut se jim podařilo skóre otočit na svoji stranu. V 16. minutě zahrával Rulc trestný kop, brankář Svoboda vyrobil fatální hrubici a míč doplachtil až do sítě. Ve 23. minutě stoper Hrabal špatně vyhodnotil situaci, Voříšek v ofsajdu nestál a navíc nabil přesnou přihrávkou Novotnému. Novic v poděbradském dresu se uvedl skvěle. Svůj premiérový start oslavil gólem – 1:2.

Pojistku mohl přidat těsně před půlí Zumr, ale ve výborné pozici mířil vedle.

Ve druhém poločase měli více brankových příležitostí domácí. A také zaslouženě vyrovnali. V 74. minutě dostal volný prostor k hlavičce Seifert a překonal Málka. V závěru tlak domácích narůstal, ale Bohemia důležitý bod uhájila.

Branky:  4. Vaněk, 74. Seifert – 16. Rulc, 23. Novotný. Rozhodčí: Horvát. ŽK: Hrabal – Zumr, Churavý, Voříšek, Kubánek, Řehák. Diváci: 250. Poločas: 1:2.
FC Velim: Svoboda – Kyncl, Seifert, Hrabal, Vácha – Nedbal, Teplý, Kesner (46. Dostál, 83. Kovařík), D. Hruška (69. Hájek) – Vaněk, Lev (69. Jansta).
Bohemia Poděbrady: Málek – Poděbradský, Kubánek, Suchánek, Zumr – Churavý, Rulc, Jirásek, Brtek (79. Pinkas) – Novotný (86. Řehák), Voříšek (69. Krejčík).