LOUŇOVICE – PODĚBRADY  7:0

Zápas se od začátku vyvíjel podle papírových předpokladů a skóre se zastavilo na číslovce sedm. „Přijeli jsme hrát defenzivně, chtěli jsme držet obranný blok, ale to jde těžko, když soupeři sami darujeme branky," zlobil se po utkání poděbradský kapitán Jan Jirásek. „Aniž by si domácí vytvořili gólovou příležitost, dali nám tři góly," lamentoval Jirásek.

Už v poločase nebylo co řešit, Louňovice vedly i čtyři góly. „Když už prohráváte s takovým soupeřem tři nula, je jen otázkou, kolik to skončí. Domácí byli jinde, mají hodně dobrý tým. Ale soupeřům darujeme góly sami," uvedl po utkání poděbradský kapitán.

Jeho tým měl také nějaké šance, ale nedal ani jedinou. Herzán šel za stavu 3:0 sám na gólmana, ale nepřekonal jej. „To byly šance za rozhodnutého stavu," hlesl Jirásek.

Poděbrady tak i tentokrát potvrdily, že se jim v letošní sezoně nedaří. A navíc hrají o víkendu se silnými Ovčáry. „Děláme hrozné chyby, žákovské," přiznal kapitán. „Z naší strany je to tragédie, nejsme vůbec důrazní. Čtyři góly jsme dostali po centrech ze strany, kdy jsme mohli míč odkopnout, ale ten prolétl až na zadní tyč na volného hráče," láteřil Jirásek.

Rozhodčí: Benák. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 4:0.
Bohemia Poděbrady: Špaček – Mojžíš (46. Brtna), Křelina, Billý, Poděbradský (60. Suchánek) – Zumr (70. Tomáš Brtek ml.), Rulc, Jirásek, Hruška – Herzán, Churavý.