Pro domácí to byla hodně rychlá smrt. „Souhlasím. Než jsme se probrali, bylo po zápase," truchlil kouř poražených Otakar Ottomanský. „První kloudnou akci jsme předvedli po půlhodině hry. Hosté míč třikrát během zápasu vykopávali z brankové čáry, nám se nepodařilo to tam dotlačit," řekl Ottomanský a uznal, že soupeř vyhrál zaslouženě. „Byli rychlejší a fotbalovější. My jsme zaspali začátek," dodal kouč Loučeně.

To jeho protějšek měl důvod k radosti. „Dali jsme rychlé góly, vyhráli jsme zaslouženě. Dobře jsme kombinovali. Překvapilo mě, že má Loučeň tak dobré standardky," řekl Milan Svoboda, hrající trenér Sadské. „Kluky musím pochválit. Podruhé jsme nedostali gól, ale nesmíme usnout na vavřínech," řekl Svoboda.

Vítězství zajistil hostům kanonýr Tomáš Plot. Za dvanáct minut stihl dvě branky. „Jsem rád, že se to povedlo. Při druhé trefě mi pomohla zeď. Kdyby hráči stáli u sebe, tak by se mi to nepovedlo," smál se sadský rychlík.

Ten nezapomněl ani na své spoluhráče. „Musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře, už nás podržel podruhé za sebou. Když se daří, tak se daří," smál se Plot. A ještě si v dobré náladě rýpl do svého trenéra. „Dobře jsme kombinovali a měli jsme dost šancí. Všechno se proměnit nedá a pro nás to jsou důležité tři body. Kdyby pan Svoboda krotil své emoce, bylo by to ještě lepší," usmál se útočník Sadské.

Branky: 1. a 12. Plot, 20. Lukavec, 77. Kalina. Poločas: 0:3. Loučeň: Lorenc – J. Bašus, Vlasák, Špalda, Krupička – Holánek, Gregar, Holub (62. Holler), Mareš – F. Bašus (84. Nehyba), Štěpánek (82. Melčák). Sadská: Šaroch – Havlík, Janiga, Brynych, Hubáček (87. D. Dvořák) – Plot, M. Svoboda, Kalina, Mejzr – Lukavec (75. Kreische), Fér (82. Tolma).