Takřka maratónské tempo, které nabrali plavci Lokomotivy Nymburk na MČR dorostu v Plzni, vydrželo Tomášovi Havránkovi až do nedělního odpoledne, kde si skvěle vedl v posledních finálových závodech na 100K a 200PZ. Během celého Mistrovství Tomáš zvládl zaplavat celkem 15 závodů, z toho šestkrát finále.

Skvělé počínání bylo odměněno nejen pokořením několika oddílových rekordů v kategorii dorostu i dospělých, ale i velice slušným umístěním na 5., dvakrát 6., dvakrát 7., 8. a 10. místě mezi plavci z celé republiky.

Druhý plavec z dua Lokomotivy Nymburk - Šimon Nosek prošel kvalifikačním sítem pouze na znakařské disciplíny(50,100 a 200Z). Nejlepším počinem bylo Šimonovo první finálové klání v životě dorostence na trati 200Z a dva vylepšené osobní rekordy.

V moravském Prostějově se utkaly plavkyně Lokomotivy s celou republikovou špičkou a nevedly si vůbec špatně. Klárka Kotrmanová vybojovala v novém osobním rekordu hezké 7. místo na 200 motýlek. Kristýna Budková si doplavala pro 10. místo na trati 200 prsa. Káťa Šibíková doplnila trio "mašin" a vylepšila si svá maxima na tratích 50K a 200Z.

Ve sněhobíle a vánočně naladěném Trutnově byla jedinou reprezentantkou Michaela Vecková, která si na znakařských tratích vyplavala TOP 10 a to dvakrát 9. místo, ale pochvala patří také za hezky zaplavané tratě 400K a 400PZ, kde si vylepšila svá maxima.